Web? E-shop? Správa? PPC? SLA? Umíme.

Poskytujeme komplexní služby, které vždy přizpůsobíme přesně pro vaše potřeby.
Tvorba webových stránekGeometric shapeWordpress webGeometric shapeGeometric shapeGeometric shapeGeometric shapeJoomla webovkyTvorba stránekGeometric shapeGeometric shape
Naše služby

V čem se na nás můžete spolehnout

Tvorba webu od nuly

S vášní a odborným přístupem vytváříme moderní a především efektivní weby, které přináší skvělé výsledky. Náš tým vám garantuje jedinečný vzhled a optimální uživatelský zážitek.

Re-design webu

Nepřináší vám vaše stránky očekávané výsledky a nejsou uživatelsky přívětivé? S re-designem od nás získáte atraktivní a funkční webovky, které předčí vaše očekávání.

Tvorba webových aplikací

Vytváříme inovativní webové aplikace plně na míru. Postaráme se o to, aby vám aplikace usnadnila vaši práci nebo vám přivedla více zákazníků.

Napojení na API

Máte již stránky a potřebujete na ně třeba platební bránu, možnost dopravy nebo externí rezervační kalendář? Rádi vám napojíme libovolné API.

Správa webu a SLA

Mít dedikovaného zaměstnance jen na stránky je drahé, proto poskytujeme správu obsahu webové i technický dohled za zlomek ceny.

Marketing a grafika

Mít krásné stránky či aplikaci je super, ale pokud je nebude nikdo navštěvovat, tak příliš přínosné nebudou. Postaráme se vám o reklamní kampaně a připravíme i veškeré materiály.
Jak probíhá spolupráce?

Základem je vždy komunikace.

První setkáni a diskuze

Základem všeho je komunikace a správné nastavení cílů. Proto se na začátku spojíme a probereme, co očekáváte a jak vám s tím pomůžeme.

Dohodneme se

Vytvoříme pro vás nabídku s cenou i jasným deadlinem, bez poznámek pod čarou. Nabídka se vám bude líbit a tak zahájíme práci.

Makáme jak to jen jde

Vaše spokojenost je pro nás hlavním měřítkem úspěchu a proto budeme makat, abychom vše stihli kvalitně a včas dodat.

Společné otestování výstupu

I v průběhu vývoje budete moct vše testovat a výstup ovlivňovat, na konci si dáme společné velké testování, kde vám představíme práci a vy své připomínky.

Monitorování nebo správa

Na svou práci vám dáváme záruku, ale mimo ní Vám rádi pomůžeme s SLA nebo i správou obsahu webových stránek.

Vladimír, těší mě!

Každému požadavku se věnuji osobně a s maximální pečlivostí, nebojte se mě oslovit s jakýmkoliv dotazem či požadavkem :)
Děkujeme, váš formulář byl úspěšně odeslán!
Děkujeme, váš formulář byl úspěšně odeslán!
Webové stránky na míru
Kontakty

Nemáte rádi formuláře? Oslovte nás napřímo.

E-mailová adresa

Ozveme se vám do 24h.
info@scriptmana.com

Telefonní číslo

Po-Ne od 8 do 17.
+420 777 156 380

WhatsApp

Po-Ne od 8 do 17.
+420 777 156 380